Informacje

Firma Siódemka powstała w 2000r. i pierwotnie nosiła nazwę Peamco-7. Jej założycielami byli Józef Szeląg właściciel grupy kapitałowej Malfarb oraz Jędrzej Tomczak właściciel Firmy Peamco w Lesznie. Od samego początku firma Peamco-7 posiadała osobowość prawną i była spółką kapitałową. Głównym przedmiotem działalności spółki jest handel materiałami budowlanymi. 

O firmie

Spółka u progu swojego funkcjonowania nastawiła się na obsługę klientów indywidualnych, małych firm wykonawczych stopniowo rozwijając redystrybucję materiałów termoizolacyjnych i obsługę dużych firm wykonawczych. Po podpisaniu umowy z jednym z dynamiczniej rozwijających się producentów styropianu przychody ze sprzedaży zaczęły rosnąć, co doprowadziło do ukształtowania się w oczach kontrahentów wizerunku firmy oferującej materiały termoizolacyjne wysokiej jakości w bardzo przystępnych cenach. Efektem tego było podpisanie umów z dostawcami chemii budowlanej do systemów dociepleń. 

Dużym sukcesem firmy jest nawiązanie trwałej współpracy handlowej ze wszystkimi znaczącymi lokalnymi firmami handlowymi. Dużą pomoc spółka zawdzięcza firmie Maxcolor działającej w strukturze grupy Malfarb, która od samego początku niosła pomoc w zakresie logistyki oraz działań handlowych.